Star Stable Z Jasmine-To blog o którym pisze o Star Stable!Czyli Moim wirtualnym Świecie...
piątek, 15 lipca 2016
Ja Jestem Jasmine,Ty własnie to czytasz a to jest....
Elo,elo,3,2,0 xD I witaj na moim blogu!Tak na początek...O mnie!Czyli cos co każdy bloger robi :P Wiem,wiem własnie skupiasz się na tych literach.... xD Ale? Przchodządz do setna... Zaczynamy! Za Ekranem siedzi na wygodyn krzesle obrotowym ...Dziewczyna o imieniu Martyna .Mam 12 lat,i zauważyłam ,że kilka (KILKA) osób w mojej szkole zaczyna swoją "Kariere" własnie na blogu...Więc?Czemu ja nie mogę spróbwać!Droga wolna :P Więc...I tak oto się zaczeło moje blogowanie. I znowu czytasz to co ja pisze :P.No ale...W grze mam na imie Jasmine Icemore.Mam OBECNIE (Nwm kiedy to czytasz ;P) 17 lvl i 36 koni.... xD Ogólnie to mam kanał na yt B) Ale...No cóż..2 suby B).Więc nie za sławny :P. Uwielbiam konie,i związane z tym przedmioty.Nie zabaardzo przepadam za szkołą...Ale mam dobre stopnie :P Mój ulubiony koń to kucyk islandzki-Skywalker (xD)Ale jest przezwisko ^.^ Dżejdżej! No...Nie mam zabardzo co napisać... (#THUG LIFE XD) Więc?Może będzie druga częsć jak dobijecie...no 30...wyswietleń :P Postaram się dodać moje cechy i tp.No więc...Zobaczymy...Się w następnym Possteem! :D
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz